Organizator:

Za nami drugi dzień wydarzenia Militaria Pro ARMA – Zlot Miłośników Broni, Militariów i Survivalu

Podziel się

Drugi dzień Militaria Pro ARMA – Zlot Miłośników Broni, Militariów i Survivalu dobiegł końca, pozostawiając po sobie wspaniałe wrażenia i mnóstwo wiedzy.

W trakcie tego dnia uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych wykładach oraz prelekcjach na temat survivalu, detektorystyki oraz broni palnej. Były to prelekcje prowadzone przez doświadczonych specjalistów takich jak Paweł Szlendak, instruktor survivalu, NAVAL były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM czy Marcin Bartnik wieloletni detektorysta, którzy dzielili się swoimi wskazówkami i doświadczeniem. Ponadto odbyło się również spotkanie z autorem komiksów historycznych Marcinem Opiłowskim, podczas którego miłośnicy tego gatunku mieli okazję poznać autora osobiście i porozmawiać z nim na temat swoich ulubionych komiksów oraz przyszłych projektów.

W trakcie wydarzenia nie zabrakło również atrakcji dla miłośników czworonogów. Odbyły się pokazy detekcji i obrony psów, podczas których można było obserwować, jak te wierne zwierzęta radzą sobie z różnymi sytuacjami.

Oczywiście, nie można zapomnieć o wystawie, która stanowiła prawdziwą gratkę dla miłośników militariów. Na wystawie można było zobaczyć wiele ciekawych eksponatów, takich jak sprzęt militarny, broń, modele samolotów, łodzi czy czołgów. Każdy z prezentowanych eksponatów miał swoją historię i był starannie przygotowany, aby zainteresować i zachwycić zwiedzających.

 

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną, ale również zobaczyć na własne oczy, jak działa sprzęt i jak wyglądają różnego rodzaju militaria. To wszystko sprawiło, że drugi dzień wydarzenia był nie tylko interesujący, ale również bardzo edukacyjny i inspirujący.

Zapraszamy na ostatni dzień wydarzenia 14 maja od 10:00 do 18:00!

BILETY  >>> https://tobilet.pl/militaria-pro-arma-zlot-milosnikow-broni-militariow-i-survivalu-2023.html

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie.

PROGRAM WYDARZEŃ>>> https://historia.targi.lublin.pl/media/kisfpjot/militaria-pro-arma-program-ramowy-2023_aktualny_doc-002.pdf