Organizator:

Portal branżowy TacGear.pl

Podziel się

Portal branżowy TacGear.pl to jednym z najlepiej i najszybciej rozwijających się w Polsce mediów elektronicznych o tematyce militarnej.

Realizuje zagadnienia i tematy związane z problematyką o charakterze wojskowym, działaniami i operacjami specjalnymi, kontrwywiadowczymi oraz wywiadowczymi, bezpieczeństwem wewnętrznym, merytorycznymi analizami-studiami-opiniami a także outdoorem, survivalem, buschcraftem oraz lifestylem.

Portal TacGear.pl jest responsywny, co gwarantuje naszym Czytelnikom pełną, niczym nieograniczoną możliwośc swobodnego dostępu i przeglądania publikowanych  w nim treści na każdym jednym mobilnym urządzeniu.

TacGear.pl współpracuje wyłącznie z uznanymi autorami i ekspertami. Jego redakcja sama przygotowuje wysokiej jakości teksty, analizy merytoryczne, sesje fotograficzne oraz filmy.

 

Co nas wyróżnia?
To oczywiście Brand Support, dzięki któremu w przemyślany sposób, bazując na zdobytym doświadczeniu konsekwentnie wspieramy marki naszych Kontrahentów
i Reklamodawców.

Pomagamy Klientom z dotarciem ich produktów do potencjalnych odbiorców
z rzetelną informacją, że produkty te sprawdzą się nie tylko w rękach profesjonalistów, ale również i amatorów.

 

Nasza oferta
To przede wszystkim starannie przemyślane testy, w których wszystkie dostarczone nam produkty testowane są zawsze w zestawieniu z profesjonalnym sprzętem wojskowym, sportowym oraz survivalowo-turystycznym najlepszych światowych marek. W naszych działaniach nie posługujemy się replikami profesjonalnego wyposażenia.

Nasi testerzy starannie i rzetelnie weryfikują produkty nie tylko pod kątem profesjonalistów, którzy wykorzystują go w celach zawodowych, ale także amatorów pasjonujących się tego typu wyposażeniem. Zespół redakcyjnych testerów doskonale wie czego naprawdę należy wymagać od każdego nawet najmniejszego elementu wyposażenia.

Recenzje sprzętu bazują zawsze i wyłącznie na posiadanym przez nas doświadczeniu, dzięki któremu jesteśmy w stanie opisać mocne strony konkretnego urządzenia lub ekwipunku. Tym samym nasza autorska recenzja pomoże zawsze zbudować oczekiwane - dobre relacje między Państwa produktami, a Klientami, przekładając się konkretnie na wynik ekonomiczny i pozyskanie grupy lojalnych odbiorców.

 

Multimedia
To starannie wykonywane sesje fotograficzne, projekty graficzne, materiały video oraz pomoc przy tworzeniu stron internetowych, które oferujemy Państwu w ramach świadczonych przez nas usług
 będą zawsze przemyślanym wsparciem przedstawiającym rynkowe zastosowanie Państwa produktów w realnych warunkach.

Dokładamy należytych starań ażeby zalety widoczne już na pierwszy rzut oka nie przysłoniły wielu ukrytych jeszcze w danym produkcie jego innych cech i możliwości zastosowania. Takie działania z pewnością mają wpływ na przekonanie do zakupu rzeszę niezdecydowanych nowych odbiorców.

 

Dla kogo jesteśmy?
TacGear.pl celuje swoimi treściami i przekazem informacji w Klienta instytucjonalnego – wojsko (jednostki specjalne), straż graniczną, policję, służbę więzienną oraz różnego rodzaju służby zajmujące się ratownictwem – SAR i straż pożarną. Dzięki takiej filozofii mamy bardzo dużo zapytań ze strony ww. podmiotów o sprzęt, który jest opisywany na naszych łamach.

Pytania te nie dotyczą tylko dostępu do większej ilości informacji/technikaliów na ich temat, ale również tego gdzie można go nabyć w kraju oraz kogo możemy polecić do przeprowadzenia takiej transakcji handlowej.
Nie zapominamy też o odbiorcach indywidualnych, dla których zawsze mamy bogatą ofertę opisywanego autorsko sprzętu i wyposażenia.

Promocja nowych marek
Ponadto zajmujemy się również wprowadzaniem na rynek nowych marek i promocją wyrobów z ich oferty. Przykładem takich działań z naszej strony jest firma WeKnife oraz IWCS, których produkty podbijają już na dzień dzisiejszy rynek sprzętu specjalistycznego w Polsce.

Oprócz typowego zakresu działań redakcyjno-dziennikarskich z racji szerokich kontaktów w branży świadczymy też usługi o charakterze doradczym dla firm
i przedsiębiorstw z sektora militarnego czego przykładem są planowe i konsekwentnie realizowane publikacje w naszym portalu.