Organizator:

Goście Specjalni na Militariach 2024!

Podziel się

Podczas Zlotu Militaria 2024 będziemy mieli niezwykłą przyjemność gościć prawdziwych ekspertów i pasjonatów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z nami wszystkimi!

Oto lista naszych specjalnych gości:

Paweł Szlendak
Ekspert sztuki przetrwania i survivalu, znany jako lider Partyzantów Lubelszczyzny. Autor programu „Przetrwaj i Wygraj”, który zyskał ogromną popularność wśród miłośników życia na odludziu.

 

NAVAL
Były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, konsultant, autor wielu publikacji, mentor. Prowadzi program survivalowy „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury”. Jego doświadczenie z obszarów ekstremalnych zainspiruje Cię do odkrywania nowych możliwości.

 

Janusz Jarosławski
Pisarz, publicysta, oraz ekspert historyczny. Jego wiedza na temat broni białej oraz dziejów naszego kraju jest nieoceniona. Autor m.in. „Trylogii Oręża Niepodległej”, która weszła do kanonu literatury historycznej.

 

Adam Sikorski
Dziennikarz, reżyser, scenarzysta i poeta. Znany z programu „Było, nie minęło - Kronika Zwiadowców Historii” oraz „Kanału Historycznego Adama Sikorskiego”. Jego pasja do historii i talent narracyjny porwą Cię w świat przeszłości.

 

Nie przegap okazji, aby spotkać się z tymi niezwykłymi osobami i dowiedzieć się więcej o ich pasji i działaniach!

VI edycja „Militaria - Zlot Miłośników Militariów, Strzelectwa i Survivalu”

Miejsce: Targi Lublin S.A. Lublin, ul. Dworcowa 11

Czas:

10 maja - piątek (11:00-18:00)

11 maja - sobota (10:00-18:00)

12 maja - niedziela (10:00-17:00)

 

BILETY: https://tobilet.pl/targi-lublin-militaria-2024.html