Organizator:

Fotorelacja oraz film z wydarzenia

Podziel się

Mamy zaszczyt poinformować, że właśnie pojawiła się fotorelacja oraz film z niezapomnianego wydarzenia Militaria Pro Arma!

Nasza fotorelacja przeniesie was w świat fascynujących eksponatów, historycznych rekonstrukcji, pasjonujących wystąpień oraz niezwykłych spotkań. Będziecie mieli okazję zobaczyć z bliska unikalne militaria, które wzbudzają zachwyt zarówno swoją estetyką, jak i historycznym znaczeniem. Przeżyjcie chwilę emocji, gdy eksperci i kolekcjonerzy dzielą się swoją wiedzą i pasją, otwierając drzwi do przeszłości.

Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji tych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w wydarzeniu, nasza fotorelacja stanie się wirtualnym oknem do tego niesamowitego świata militariów. Odkryjcie z nami tajemnice historii, które skrywają się za każdym eksponatem. Przeniesiemy was w czasie, abyście mogli doświadczyć atmosfery wydarzenia i poczuć emocje, jakie wzbudziły te niezwykłe militaria.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w "Militaria Pro Arma" i pomogli uczynić je tak wyjątkowym. Wasze wsparcie i entuzjazm są dla nas nieocenione.

Galeria zdjęć z wydarzenia [ZOBACZ]