Organizator:

4Tactical.pl - synonim wygody i jakości

Podziel się

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wystawcą oraz Partnerem wystawy Militaria została firma 4Tactical.pl. Firma powstała w 1991 r. Wraz z dobrze współpracującą grupą, zaangażowanych ludzi sprowadza produkty z branży taktycznej, militarnej, outdoorowej, survivalowej i turystycznej najwyższej jakości.

Firma Jest głównym przedstawicielem marki 5.11 Tactical w Polsce.  Wykorzystując własne pasje, wiedzę i doświadczenie dobiera asortyment pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Uczciwość to ich domena. Nieustannie się rozwija, o czym świadczy stała rotacja asortymentu. 

 

Sklep stacjonarny znajduje się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 18 w Lublinie.Jeżeli chcesz, aby Twoja odzież i wyposażanie było najwyższej jakości oraz spełniało wymagania podczas pełnienia służby, podczas podróży, podczas akcji – odwiedź stoisko  4Tactical.pl 

5.11 Tactical to marka odzieży taktycznej oraz wyposażenia. Ten amerykański producent wziął swoją nazwę od skali trudności stosowanej we wspinaczce skałkowej – 5.11 było kiedyś najtrudniejszym poziomem.

 

Aktualnie 5.11 Tactical jest rozpoznawalną i cenioną marką, której kurtki, bluzy, koszule, koszulki, spodnie, szorty, buty, rękawice, czapki oraz cała gama innych produktów, są tworzone z udziałem profesjonalnych operatorów służb mundurowych. Jest tak, ponieważ nikt nie posiada lepszych informacji na temat tego, co powinno się znajdować w możliwie niezawodnej, wytrzymałej oraz wygodnej odzieży. Wysoka jakość tych produktów sprawiła, że 5.11 trafia nie tylko w ręce profesjonalistów ze służb mundurowych, lecz także do miłośników outdooru, fitnessu oraz wymagających użytkowników odzieży.

Właśnie dlatego w Lublinie pojawia się coraz większe zainteresowanie produktami firmy 5.11.

 

Wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych na przeciążenia, wytrzymałe materiały, wysoka oddychalność, odporność na ciężkie warunki atmosferyczne, pojemne kieszenie o optymalnym rozłożeniu, wygodne kroje. Te i wiele innych, często opatentowanych rozwiązań, które znajdują się w ubraniach 5.11 Tactical, są jak gwarancja zadowolenia z zakupionych rzeczy. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą taktycznych ubrań i przekonaj się o ich najwyższej jakości.

 

Nasza strona WWW:

WWW.4Tactical.pl

 

Nasza strona FB:

https://www.facebook.com/demobil/