MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

O Targach Lublin

Targi Lublin S.A. to przede wszystkim rozległe zaplecze infrastrukturalne i świetnie wyspecjalizowany zespół. Możliwości techniczne i organizacyjne zapewniły firmie miejsce w ścisłej czołówce polskich organizatorów targów. 

Spółka powstała w 1999 roku i od tego czasu zajmuje się organizacją wydarzeń o bardzo zróżnicowanym charakterze. Obiekt przeznaczony jest do organizacji targów branżowych, jak również kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Branżowe wydarzenia targowe organizowane przez firmę obejmują tematykę budowlaną, motoryzacyjną, rolniczą, ogrodniczą, energetyczną i wiele innych. Od wielu lat spółka systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą odpowiadając na zapotrzebowanie rynku.

Od 2012 roku Targi Lublin S.A. gospodarują rozległym, zarówno krytym, jak i otwartym obszarem wystawienniczo-konferencyjnym:
  • dwie hale o powierzchni odpowiednio 7,2 tys. m2 i 2,8 tys. m2; bez wewnętrznych podziałów,
  • dwie sale konferencyjne mieszczące po 150 osób każda,
  • zewnętrzny plac wystawienniczy o powierzchni 5 tys. m2,
  • miejsca parkingowe dla 600 pojazdów.

Zaletą Targów Lublin jest dogodna lokalizacja. Usytuowany w centrum miasta obiekt, sąsiaduje z dworcem PKP i znajduje się w odległości około 15-minutowej drogi od Portu Lotniczego Lublin. Dzięki unikalnemu położeniu w otoczeniu Parku Ludowego możliwa jest ekspozycja w scenerii zieleni parku na zewnętrznym terenie wystawienniczym.    


1 | 2