MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.10.18

"Militaria XX wieku - Wystawa historyczna" już za nami!

"Militaria XX wieku - Wystawa historyczna" już za nami! Podczas wydarzenia odwiedziło nas prawie 5 000 miłośników historii, to o wiele więcej niż się spodziewaliśmy. Wszystkim Gościom naszej Wystawy historycznej bardzo dziękujemy za przybycie!

Pragniemy podziękować również wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu naszej wystawy historycznej.

Szczególnie dziękujemy naszym wspaniałym wystawcom, którzy z wielkim zaangażowaniem przygotowali dla Państwa ekspozycję.


To ważne wydarzenie historyczne nie mogłoby odbyć się bez  naszych Patronów i Partnerów. Wielu z nich wspiera nas już trzeci rok...


więcej >>
28.10.18

To już ostatnia szansa na niezwykły powrót do przeszłości!

Czołg  T-55, samoloty Miles M.14 Magister i Zlin –Z-526F, spotkanie z Misiem Wojtkiem, przejażdżka zabytkowym pojazdem wojskowym, pokazy armat, poszukiwanie skarbu detektorem metalu i wirtualny lot szybowcem - to tylko część atrakcji jakie możecie spotkać dziś w Targach Lublin, przy ulicy Dworcowej 11.

Na niezwykły powrót do przeszłości, wydarzenie "Militaria XX wieku - Wystawa historyczna" zapraszamy w godzinach. 10.00-18.00. 

O 12:00 Pan Adam Sikorski i ekipa programu "Było, nie minęło - Kronika Zwiadowców Historii" będzie opowiadać o kulisach swojego programu i niezwykłych odkryciach historycznych.  Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na hali C. 


>>> ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ U NAS WCZORAJ!Nie bójcie się deszczu, bierzcie parasol i zapraszamy!

27.10.18

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Panem Mariuszem Borowiakiem

Dziś drugi dzień wydarzenia "Militaria XX wieku - Wystawa historyczna".
Zapraszamy w godzinach: 10:00-18:00.

Czy, znacie Książki Mariusza Borowiaka?
Najważniejszym punktem dzisiejszego programu będzie spotkanie z Panem Mariuszem Borowiakiem, który opowie o odkryciu i eksploracji wraku (wydobycie dzwonu) polskiego niszczyciela eskortowego "Kujawiak" u wybrzeży Malty.

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15:15 w sali konferencyjnej zlokalizowanej przy hali C (Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11).


Sprawdź >>> PROGRAM  | WYSTAWY EKSPONATY  | BILETY
24.10.18

Uwaga! Ważny komunikat!

Jeśli zauważycie na ulicach Lublina radziecki czołg, prosimy nie panikować - to nie wojna. To T-55 jadący do Targi Lublin S.A. na "Militaria XX wieku - Wystawa historyczna". 


W specjalnej strefie stworzonej przez Politechnikę Lubelską, w towarzystwie trenażera czołgowego MPG 69, pojawi się jedna z najlepszych konstrukcji w swojej klasie tamtego okresu - czołg T-55.


Prosimy o poinformowanie znajomych.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13