MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.09.2019

4Tactical.pl - synonim wygody i jakości

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wystawcą oraz Partnerem wystawy Militaria została firma  4Tactical.pl. Firma  powstała w 1991 r.  Wraz z  dobrze współpracującą grupą, zaangażowanych ludzi sprowadza produkty z  branży taktycznej,  militarnej, outdoorowej, survivalowej i turystycznej najwyższej jakości.  Jest głównym przedstawicielem marki 5.11 Tactical w Polsce. Wykorzystując własne pasje, wiedzę i doświadczenie dobiera asortyment pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Uczciwość to ich domena. Nieustannie się rozwija, o czym świadczy stała rotacja asortymentu. 

Sklep stacjonarny znajduje się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 18 w Lublinie.więcej >>
04.09.19

Patronat honorowy

Z radością informujemy, że nasze wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Burmistrza Miasta Świdnika - Waldemara Jaksona.
30.08.19

Stowarzyszenie MATRIOSZKA

Obiecaliśmy Wam zaprezentować grupy rekonstrukcji, które będą brały udział w wystawie. Dzisiaj prezentujemy Stowarzyszenie Matrioszka. Stowarzyszenie  skupia się wokół tematu konfliktów zbrojnych w XX wieku. 


Swoim wyposażeniem i umundurowaniem pozwala na prezentację sylwetek Wojska Polskiego na Wschodzie, RKKA 1936-1946, interwencji wojsk radzieckich w Afganistanie 1979-1989 oraz pierwszej wojny czeczeńskiej 1994-1996. Członkowie grupy uczestniczą w licznych inscenizacjach na terenie całej Polski oraz prezentują bogate dioramy historyczne podczas wydarzeń historycznych i kulturalnych. Na fanpage’u grupy można znaleźć liczne fotorelacje i prezentacje wybranych sylwetek historycznych, a także rys historyczny wspomnianych konfliktów zbrojnych.


Na tegorocznej edycji członkowie Stowarzyszenia zaprezentują sylwetki Armii Czerwonej po zakończeniu działań zbrojnych w Europie i rozpoczęciu inwazji ZSRR na terenie Mandżurii (Azja) opanowane przez Japończyków.


 

26.08.19

Dla miłośników gier strategicznych.

Kolejna dobra wiadomość, tym razem dla miłośników gier strategicznych. Firma  Wargamer Lublin zaprezentuje 4 gry: SAGA- średniowieczna gra osadzona miedzy VIII, a XII wiekiem,  w której gracze dowodzą małymi oddziałami wojowników, Ogniem i Mieczem- gra naszej produkcji, osadzona w drugiej połowie XVII wieku przeznaczona zarówno do dużych jak i mniejszych starć, Flames of War- gra drugowojenna, w której gracze dowodzą całymi kompaniami czołgów i piechoty, Bolt Action- gra drugowojenna w której gracze dowodzą kilkoma drużynami piechoty i pojedynczymi modelami pojazdów bojowych.


Wargamer Lublin będący filią sieci Wargamer to lokalny stacjonarny sklep zajmujący się nie tylko sprzedażą figurek i gier, ale także będący organizatorem turniejów, lig oraz spotkań dla graczy. Jedyne takie miejsce w Lublinie, które udostępnia przestrzeń do grania oraz skupia lokalnych (i nie tylko) graczy w gry bitewne i karciane. W swojej ofercie posiadają własne gry jak: Ogniem i Mieczem oraz Anno Domini 1666, ale także są dystrybutorem wielu zagranicznych tytułów.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9