MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

18.09.19

Sprartans ASG na wystawie Militaria


Kochamy firmy prowadzone z pasją, a taką jest niewątpliwie firma Spartans ASG Dominika Dobrowolskiego z Lublina. Firma powstała w 2017 roku i zajmuje się organizacją imprez ASG, wieczorów kawalerskich, serwisem i sprzedażą replik oraz umundurowania. 

Mimo dość krótkiej obecności na rynku zdobyła uznanie wielu klientów za  profesjonalizm. Jedną z cyklicznych imprez organizowanych przez Spartans ASG  jest ,,Przeprawa przez dolinę Korengal,, na podstawie wydarzeń przedstawionych w dokumencie Sebastiana Jungena ,,Wojna Restrepo,,. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Kunickiego 54 w Lublinie i jest jednym z bardziej klimatycznych sklepów w naszym mieście.

więcej >>
17.09.19

75 rocznica Powstania Warszawskiego

Wystawa „75 rocznica Powstania Warszawskiego - mundury i broń powstańczych oddziałów” to zbiory Wojciecha Molskiego i uczniów Gimnazjum nr 8 Gdańsk pod opieką profesora Piotra Czerepuka.

Na wystawie będzie można zobaczyć różnorodne i charakterystyczne umundurowanie batalionów powstańczych takich jak PARASOL, CZATA 49 itp. oraz ich zróżnicowane uzbrojenie, zarówno zdobyczne, zrzutowe alianckie jak i rodzimej produkcji. Jedyna okazja, żeby zapoznać się z Piatem, Stenem, Błyskawicą czy niemieckimi MP40, MG34 i MG42. 

więcej >>
09.09.2019

Andrzej K.Kisiel na wystawie Militaria

Podczas wystawy Militaria, zapraszamy na spotkanie z Andrzejem K. Kisielem, współautorem książki  „Trzynaście moich lat w JW GROM” ( Andrzej K. Kisiel, Marcin Rak). 


To pierwsza tego typu  książka w Polsce . Andrzej K. Kisiel opisuje trzynaście lat służby w Wodnym Zespole Bojowym GROM-u, misje zagraniczne w Kuwejcie, Iraku oraz Afganistanie oraz codzienne życie w JW. GROM. 

 

Jeśli szukacie bardziej "ludzkiego" spojrzenia na opisywane  wydarzenia oraz chcecie posłuchać jak wygląda służba w najbardziej elitarnej jednostce Wojska Polskiego, zapraszamy na spotkanie z Andrzejem. Spotkanie odbędzie się zarówno w sobotę 19.10 godz. 14  jak i w niedziele 20.10 godz. 14:30. 

09.09.2019

4Tactical.pl - synonim wygody i jakości

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wystawcą oraz Partnerem wystawy Militaria została firma  4Tactical.pl. Firma  powstała w 1991 r.  Wraz z  dobrze współpracującą grupą, zaangażowanych ludzi sprowadza produkty z  branży taktycznej,  militarnej, outdoorowej, survivalowej i turystycznej najwyższej jakości.  Jest głównym przedstawicielem marki 5.11 Tactical w Polsce. Wykorzystując własne pasje, wiedzę i doświadczenie dobiera asortyment pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Uczciwość to ich domena. Nieustannie się rozwija, o czym świadczy stała rotacja asortymentu. 

Sklep stacjonarny znajduje się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 18 w Lublinie.więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9