MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

28.07.2020

Uwaga Wystawco!

Ostrzegamy przed firmami wyłudzającymi dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych!  Polska Izba Przemysłu Targowego z niepokojem przekazuje informacje o wznowieniu działania firm wyłudzających wpłaty od Wystawców. Firmy te wprowadzają ich w błąd przez powoływanie się na przygotowywanie katalogu na targi konkretnego organizatora. W związku z powyższym informujemy, że Targi Lublin S.A nie są związane umową z firmami: F –International Fairs Directory oraz Expoguide i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.

więcej >>
28.02.20

Znamy już termin piątej edycji wydarzenia

Serdecznie zapraszamy  Państwa do uczestnictwa  w wydarzeniu MILITARIA  Pro ARMA -  ZLOT MIŁOŚNIKÓW BRONI PALNEJ, MILITARIÓW i STRZELECTWA, który odbędzie się w dniach 3-4 października 2020 r. na terenie Centrum Wystawienniczo - Konferencyjnego Targów Lublin S.A. Lublin,  ul. Dworcowa 11.

Wydarzenie składa się w dwóch stref otwartych dla szerszej publiczności tj. : Wystawa Historyczna MILITARIA i Giełda Militarna oraz strefy Pro ARMA -  ZLOT MIŁOŚNIKÓW BRONI PALNEJ, do której dostęp wymaga okazania pozwolenia na broń.

 


04.11.19

Podziękowania

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom IV Wystawy Historycznej MILITARIA. Dziękujemy naszym Partnerom, Wystawcom i Gościom zwiedzającym wystawę. Podczas 3 dni wydarzenia odwiedziło nas 5 tysięcy osób. Mamy nadzieję, że wizyta na wystawie MILITARIA była dla Państwa wielką przyjemnością, a ekspozycja spełniła Państwa oczekiwania. Dziękujemy Wszystkim dzieciom i młodzieży, która tak licznie odwiedziła nas w październikowy weekend,  życząc , aby przygoda z historią rozwijała się i była początkiem niesamowitej pasji. 18.10.19

Rozpoczęcie wystawy

Dziś (piątek 18 października) rozpoczęła się czwarta edycja wydarzenia „Militaria – Wystawa Historyczna”. Pierwsi goście już zobaczyli nasze eksponaty. Zapraszamy do niedzieli do godziny 18:00 wszystkich, którzy chcą się na chwilę przenieść do dawnych lat. Hala Targów stała się wehikułem czasu! 

Zwiedzających zapraszamy w piątek do 17:00, natomiast w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00 - 18:00więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9