MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

04.11.19

Podziękowania

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom III Wystawy Historycznej MILITARIA.


Dziękujemy naszym Partnerom, Wystawcom i Gościom zwiedzającym wystawę. Podczas 3 dni wydarzenia odwiedziło nas 5 tysięcy osób. Mamy nadzieję, że wizyta na wystawie MILITARIA była dla Państwa wielką przyjemnością, a ekspozycja spełniła Państwa oczekiwania. 


Dziękujemy Wszystkim dzieciom i młodzieży, która tak licznie odwiedziła nas w październikowy weekend,  życząc , aby przygoda z historią rozwijała się i była początkiem niesamowitej pasji. 


Zapraszamy Państwa za rok. Wszelkie szczegóły można śledzić na naszym fanpage https://www.facebook.com/wystawahistoryczna/

18.10.19

Rozpoczęcie wystawy

Dziś (piątek 18 października) rozpoczęła się czwarta edycja wydarzenia „Militaria – Wystawa Historyczna”. Pierwsi goście już zobaczyli nasze eksponaty. Zapraszamy do niedzieli do godziny 18:00 wszystkich, którzy chcą się na chwilę przenieść do dawnych lat. Hala Targów stała się wehikułem czasu! 

Zwiedzających zapraszamy w piątek do 17:00, natomiast w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00 - 18:00więcej >>
14.10.2019

GREEN Camo na Militariach

Kliknij w link i zobacz co specjalnego firma Green Camo przygotowała na tegoroczną edycję wydarzenia.

11.10.19

Wystawa już za tydzień!

Już od piątku w naszej Hali C będzie można znaleźć niezwykłe skarby! Historyczne pamiątki z wielu zakątków kraju pojawią się w jednym miejscu podczas wydarzenia „Militaria – Wystawa Historyczna”. 


         
Oko w oko z historią

Wzrok będą przyciągać takie eksponaty jak oryginalny czołg Leopard, samolot ćwiczebny Miles Magister, Samochód pancerny "KUBUŚ", czy jedyny w Polsce egzemplarz trenażera czołgowego MPG 69. Pojawi się wiele pojazdów militarnych i zabytkowych – będzie możliwość przejażdżki niektórymi z nich!

Oprócz eksponatów na wystawie będzie można zobaczyć różnego rodzaju pokazy. Między innymi pokaz kucia broni, walki szablą, strzelanie z łuku tradycyjnego. Dla żądnych emocji będzie pokaz  szkolenia psów do zadań specjalnych i pokaz techniki spadochronowej oraz strzelnica ASG.

 
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9